MPIA201610-1R5N-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MPIA201610-1R5N-LF
JLCPCB Part #
C486417
Package
0806
Description
1.5uH 1.7A 110mΩ 2A ±30% 0806 Power Inductors ROHS