MGLB1608M600T1R5-LF
MFR.Part #
MGLB1608M600T1R5-LF
JLCPCB Part #
C281208
Package
0603
Description
1 1.5A 60Ω@100MHz 80mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS