MGLB1608M501T0R8-LF
MFR.Part #
MGLB1608M501T0R8-LF
JLCPCB Part #
C281207
Package
0603
Description
1 280mΩ 500Ω@100MHz 800mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS