MGCI1005TR22JT-LF
MFR.Part #
MGCI1005TR22JT-LF
JLCPCB Part #
C281015
Package
0402
Description
100mA 2.65Ω 220nH 450MHz 9@100MHz Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS