MGCI0603H18NJT-LF
MFR.Part #
MGCI0603H18NJT-LF
JLCPCB Part #
C310856
Description
1.3Ω 100mA 18nH 4GHz 5@100MHz、12@800MHz、16@1800MHz Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS