BZT52B5V1
Extended
Manufacturer
luJing
MFR.Part #
BZT52B5V1
JLCPCB Part #
C53058761
Package
SOD-123
Description
1 Independent 2uA@2V 480Ω 5.1V 5V~5.2V 60Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS