KS9203GAT
Extended
Manufacturer
kwansemi
MFR.Part #
KS9203GAT
JLCPCB Part #
C2997126
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 130A 150W 2.455nF 39nC@10V 45pF 4V 5mΩ@10V 85V 920pF TO-263 MOSFETs ROHS