A1253AWV-10-F1CB1-R-X-4
Extended
Manufacturer
jkun
MFR.Part #
A1253AWV-10-F1CB1-R-X-4
JLCPCB Part #
C49194942
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 10 10P 15.75mm 1A 1x10P 4.15mm 4.95mm 50V Auxiliary Solder Pin Beige LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS