SRG1040-3R3-M
MFR.Part #
SRG1040-3R3-M
JLCPCB Part #
C53463003
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
12mΩ 13A 15A 3.3uH Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS