PH16V47M5X7
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PH16V47M5X7
JLCPCB Part #
C53120974
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+125℃ 100mA@100kHz 16V 2.5mm 2000hrs@125℃ 28mΩ 47uF 5mm 7mm Polymer ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS