JER1206FAR200
MFR.Part #
JER1206FAR200
JLCPCB Part #
C49164951
Description
200mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS