JER1206F1R060
MFR.Part #
JER1206F1R060
JLCPCB Part #
C49164944
Description
1W 60mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS