ERG100V330M13X26
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERG100V330M13X26
JLCPCB Part #
C51904479
Package
Plugin,D13xL26mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 13mm 26mm 330uF 80mΩ@100KHz ±20% 插件,D13xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS