ERA450V10M10X13
MFR.Part #
ERA450V10M10X13
JLCPCB Part #
C51904438
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 10uF 13mm 2000hrs@105℃ 450V 70mA@120Hz ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS