ERA450V100M18X32
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERA450V100M18X32
JLCPCB Part #
C49256836
Package
Plugin,D18xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 18mm 2000hrs@105℃ 32mm 450V 500mA@120Hz 7.5mm ±20% Plugin,D18xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS