ERA25V470M10X13
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERA25V470M10X13
JLCPCB Part #
C49256798
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 1.12A@120Hz 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 5mm ±20% Plugin,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS