3362X-1-103
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362X-1-103
JLCPCB Part #
C49190503
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS