3296X-1-103
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3296X-1-103
JLCPCB Part #
C48997924
Package
Plugin-3P,9.5x4.9mm
Description
10kΩ 28 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,9.5x4.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS