3296P-1-103LF
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3296P-1-103LF
JLCPCB Part #
C52754416
Package
Plugin-3P,9.5x4.9mm
Description
10kΩ 28 500mW ±10% ±150ppm/℃ 插件-3P,9.5x4.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS