SMD2920-300-30
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD2920-300-30
JLCPCB Part #
C47753893
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.8W 12mΩ 20s 30V 3A 40A 48mΩ 5.44mm 6A 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS