SMD2018-300-16
MFR.Part #
SMD2018-300-16
JLCPCB Part #
C47753870
Description
-40℃~+85℃ 1.6W 10s 15mΩ 16V 3A 4.5mm 40A 48mΩ 5A 5mm 2018 Resettable Fuses ROHS