SMD1812-125-16
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1812-125-16
JLCPCB Part #
C46641156
Description
-40℃~+85℃ 1.25A 16V 180mΩ 1W 2.5A 400ms 40A 50mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS