SMD1812-035-30
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1812-035-30
JLCPCB Part #
C46641043
Description
-40℃~+85℃ 150ms 2.7Ω 30V 350mA 400mΩ 40A 750mA 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS