SMD1210-035-30
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1210-035-30
JLCPCB Part #
C47753344
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.3Ω 200ms 200mΩ 30V 350mA 40A 600mW 750mA 1210 Resettable Fuses ROHS