SMD1206-050-15
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1206-050-15
JLCPCB Part #
C46641013
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1.6mm 100ms 150mΩ 15V 1A 3.2mm 40A 500mA 600mW 750mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS