SMD1206-035-30
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1206-035-30
JLCPCB Part #
C46641010
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1.2Ω 1.9mm 100ms 250mΩ 3.6mm 30V 350mA 40A 600mW 750mA 1206 Resettable Fuses ROHS