SMAJ200CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMAJ200CA
JLCPCB Part #
C53446679
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 1.2A 1uA 200V 224V 324V 400W TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS