MBR10150CT
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
MBR10150CT
JLCPCB Part #
C49841325
Package
TO-220CB
Description
1 Pair Common Cathode 10A 150V 20uA@150V 920mV@5A TO-220CB Schottky Diodes ROHS