MBR10100CT
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
MBR10100CT
JLCPCB Part #
C49841324
Package
TO-220CB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 20uA@100V 850mV@5A TO-220CB Schottky Diodes ROHS