HV10P3H6S
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
HV10P3H6S
JLCPCB Part #
C49424011
Package
SOT-89
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.31nF 1.7V 100V 19nC@10V 200mΩ@10V 2A 3.5W 35pF SOT-89 MOSFETs ROHS