HP803P300S
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
HP803P300S
JLCPCB Part #
C49256765
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.4nF 1.7V@250uA 145pF 15mΩ@10V 163pF 2.7W 25.4nC@10V 30V 9.1A P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS