HNTC-103F3435FA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
HNTC-103F3435FA
JLCPCB Part #
C52204610
Package
Plugin,P=2mm
Description
-30℃~125℃ 10kΩ 15s 2mW/℃ 3.5mW 3435K ±1% ±1% 插件,P=2mm NTC Thermistors ROHS