HD506N100SG
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
HD506N100SG
JLCPCB Part #
C50132383
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.21nF 1.8V 13mΩ@10V 15pF 16nC@10V 55A 60V 60W N-Channel PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS