3RA470-SS5
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
3RA470-SS5
JLCPCB Part #
C52741236
Package
SMD-3P,7.6x5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1kV 1pF 3 470V 5kA ±20% SMD-3P,7.6x5mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS