HX-MX1.25-2PZZ-M
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX-MX1.25-2PZZ-M
JLCPCB Part #
C48641607
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P Beige Brass PA6T Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS