HX IDC254-2-10-W-8.9
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX IDC254-2-10-W-8.9
JLCPCB Part #
C50878470
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 10 1kV 2 2.54mm 2.54mm 2x10P 3A Black Gold IDC Header Phosphor bronze Right Angle 弯插,P=2.54mm IDC Connectors ROHS