HX IDC254-2-07-Z-8.9
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX IDC254-2-07-Z-8.9
JLCPCB Part #
C50878462
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2.54mm 2x7P 3A 7 Black Gold IDC Header Phosphor bronze Through Hole 插件,P=2.54mm IDC Connectors ROHS