HX-HE030H-5.08-4P
MFR.Part #
HX-HE030H-5.08-4P
JLCPCB Part #
C49577365
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Pin Screw 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS