HX-HE030H-5.08-3P
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX-HE030H-5.08-3P
JLCPCB Part #
C49577364
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Pin Screw 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS