HX CY105-220UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CY105-220UH
JLCPCB Part #
C5362945
Package
SMD,10x9mm
Description
1.93A 220uH 70.2mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS