XDZ254-1-13-W-2.5-G1
MFR.Part #
XDZ254-1-13-W-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18905873
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13P 1x13P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6mm Black Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS