XDZ200C-1-14-Z-2.8-G1
MFR.Part #
XDZ200C-1-14-Z-2.8-G1
JLCPCB Part #
C19184384
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14P 1x14P 2.8mm 2A 2mm 2mm 3.5mm 3.7mm Black Brass Gold Round Pin Through Hole Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS