XDZ127-2-08-S-1.0-G1
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XDZ127-2-08-S-1.0-G1
JLCPCB Part #
C19268849
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 16P 1A 1mm 2 2x8P 4mm Black Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS