Z8F0822SJ020EC00TR
MFR.Part #
Z8F0822SJ020EC00TR
JLCPCB Part #
C2456157
Package
SOIC-28-300mil
Description
10bit 19 2.7V~3.6V 20MHz 8KB FLASH SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS