Z8F011AHH020SG2156
MFR.Part #
Z8F011AHH020SG2156
JLCPCB Part #
C2640389
Package
SSOP-20-208mil
Description
0℃~+70℃ 16Byte 17 1KB 2.7V~3.6V 20MHz 256Byte 8 Bit Built-in FLASH eZ8 SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS