SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C5261406
Package
SMC
Description
24V 26.7V 38.9V 3kW 5uA 77.12A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS