SMAFJ30CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMAFJ30CA
JLCPCB Part #
C51933685
Description
-55℃~+175℃ 1uA 30V 36.8V 390pF 400W@10/1000us 48.4V 8.3A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS