SMAFJ10CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMAFJ10CA
JLCPCB Part #
C51933671
Package
SMAF
Description
-55℃~+175℃ 10V 12.3V 17V 23.5A@10/1000us 390pF 400W@10/1000us 5uA SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS