SM5S20CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SM5S20CA
JLCPCB Part #
C5261282
Package
DO-218
Description
10uA 111A 20V 22.2V 3.6kW 32.4V TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS