W16-1A2ST-DC12V
Extended
Manufacturer
Zhejiang Fanhar
MFR.Part #
W16-1A2ST-DC12V
JLCPCB Part #
C498281
Package
插件,20.5x10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 10A 10ms 12V 30V@DC、277V@AC 320Ω 450mW 5A@30VDC、5A@250VAC、10A@30VDC、10A@250VAC 5ms 插件,20.5x10.5mm Power Relays ROHS